Przetarg na solary rozstrzygnięty

Wybrano najkorzystniejszą ofertę złożoną przez konsorcjum firm: PROVSOLAR Kopija Bogusław, ul. Sportowa 4, 74-100 Gryfino i SOLAR SOLUTION Sp. z o.o., ul. L.Heyki 2, 70-631 Szczecin. Cena zaoferowana w tej ofercie wynosi: 2 019 288,97 zł. W dniu 10 marca 2011r. została zawarta umowa z wyżej wymienionym konsorcjum firm, reprezentowanym przez właściciela lidera konsorcjum „PROVSOLAR” – Bogusława Kopija na budowę w systemie „zaprojektuj i wybuduj” instalacji solarnych na obiektach użyteczności publicznej Powiatu Człuchowskiego i Gminy Człuchów, budynkach mieszkańców miasta i gminy Człuchów oraz lamp hybrydowych na terenie Gminy Człuchów w ramach projektu „Energia słoneczna dla każdego”. To kolejny krok w realizacji naszego projektu.

Na zdjęciu (od lewej): Arkadiusz Kubalewski - Wiceprezes Stowarzyszenia, Maciej Pestka - Prezes Stowarzyszenia, Bogusław Kopija - przedstawiciel wykonawcy, Adam Marciniak - Wójt Gminy Człuchów, Zdzisław Rachubiński - Skarbnik Stowarzyszenia